fbpx

Zdrowie bez leków – kluczowe składniki pokarmowe w życiu człowieka

Człowiek zdrowy raduje się ze wszystkiego i marzy bez ograniczeń a człowiek chory ma tylko jedno marzenie.. być zdrowym!!

Co w małym brzuszku gra?

Drogi rodzicu! Być może właśnie spodziewasz się upragnionego potomstwa. A być może już jesteś szczęśliwą mamą, szczęśliwym tatą i poszukujesz informacji, jak naturalnie wesprzeć odporność Twojego maluszka? W obecnych czasach to pytanie na pewno zaprząta głowę nie jednej mamie. Zatem jak sprawnie eliminować czynniki, które stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia? Niestety prawdą jest to, […]

Jak szybko pozbyć się suchej skóry – kadzidłowiec cud natury

Należy odpowiedzieć sobie na pytanie “co zrobisz gdy osiągniesz taką kondycję organizmu o której marzysz?” i przemyśleć jak bardzo zmieni się nasze życie gdy odzyskamy zdrowie i poprawimy swoje samopoczucie bo jak wspominałam już we wcześniejszych wpisach mądre powiedzenie, że “człowiek zdrowy ma wiele marzeń.. a człowiek chory tylko jedno.. by nie chorować”.

TOP 9 najsilniejszych przeciwutleniaczy w żywności – jak unikać chorób cywilizacyjnych?

W dzisiejszych czasach choroby cywilizacyjne tzw. choroby XXI wieku szerzą pogrom zarówno wśród osób młodych jak i starszych. Mówi się, że około 80% przedwczesnych zgonów na świecie spowodowanych jest właśnie przez nie. Częstotliwość ich występowania zbiega się ze stopniem rozwoju cywilizacji. Do chorób cywilizacyjnych zalicza się cukrzycę, nadciśnienie, a także nowotwory, depresję czy nerwicę.

Przewiń do góry